Pisanki [04.2019]

12 Photos

Zabawy z teatrem [04.2018]

Śpiąca królewna

10 Photos

Zabawy z teatrem [04.2018]

Kopciuszek

9 Photos

Wyjście do parku [10.2017]

W miesiącu październiku wybraliśmy się do pobliskiego parku, aby nazbierać kasztanów, żołędzi i jesiennych liści do naszego kącika przyrody. Jak widać pogoda i humory dopisywały a my wróciliśmy do przedszkola z ogromną ilością jesiennych skarbów.

9 Photos

Urodziny Hani [10.2017]

Nasza koleżanka Hania skończyła w październiku 4 lata! Gratulujemy, Haniu! Życzymy Ci sto lat oraz wielu wspaniałych chwil spędzonych w przedszkolu wśród przyjaciół. Dziękujemy za urodzinowy poczęstunek.

22 Photos

Teatr [10.2017]

16 Photos

Alpaki [10.2017]

W ostatnim czasie z wizytą do nas przyjechały alpaki. Okazało się, że to bardzo miłe zwierzątka. Jak widać dzieci wraz z naszymi gośćmi bardzo chętnie pozowały do zdjęć. Niektórzy nawet odważyli się przytulić do ich miłego futerka.

21 Photos

Urodziny Antosia [09.2017]

Nasz kolega Antoś skończył we wrześniu 3 lata. Gratulujemy, Antosiu! Życzymy Ci sto lat, mnóstwo radości i wielu wspaniałych chwil w przedszkolu wśród przyjaciół. Dziękujemy za urodzinowy poczęstunek

25 Photos

Porządki w ogrodzie [09.2017]

Przyszła jesień, zatem pora przygotować naszą ziemię w ogródku do zimy. Uzbroiliśmy się w sprzęt ogrodniczy: łopatę, haczkę, grobie i zabraliśmy się do pracy. Wyrwaliśmy wszystkie chwasty, przekopaliśmy ziemię w ogródku i zagrabiliśmy ją, aby była gotowa na zasianie nowych roślin.

11 Photos

Urodziny Olusia [2017]

Nasz kolega Oluś skończył w lipcu 4 lata. Gratulacje, Olusiu! Życzymy Ci sto lat i wielu radosnych chwil spędzonych w przedszkolu wśród przyjaciół. Dziękujemy za pyszny urodzinowy poczęstunek.

13 Photos

Ogrodnicy [07-08.2017]

Nasz ogródek bardzo zmienił się od wiosny. Wszystko bujnie rośnie i kwitnie, niestety także chwasty. Postanowiliśmy się rozprawić z chwastami i kwiatkami, które już przekwitły , a przy okazji świetnie się bawiliśmy. Na przykładzie sałaty i rzodkiewki zobaczyliśmy, jak wygląda cykl życia tych warzyw „od nasionka do nasionka”. Podziwialiśmy i wąchaliśmy kwiatki oraz koperek i miętę. Dziewczynki przymierzały kwiatowe pierścionki. Potem sprawdzaliśmy,kto jest wyższy-słoneczniki czy my.

26 Photos

Morskie opowieści [07-08.2017]

Ahoj! Na zajęciach w czasie wakacji dużo podróżowaliśmy... palcem po mapie-przeważnie nad morza, oceany i jeziora. Byliśmy dzielnymi marynarzami, łowiliśmy rybki, puszczaliśmy na wodzie łódeczki z papieru i zakrętek, liczyliśmy muszelki, zrobiliśmy ocean w butelce i latarnię morską a nawet śpiewaliśmy szanty.

22 Photos

Letnie zajęcia [07-08.2017]

Lato to sezon ogórkowy więc i my postanowiliśmy własnoręcznie przygotować mizerię, którą potem zjedliśmy do obiadu. Wszystkim bardzo smakowała. Na upały znakomita jest także galaretka owocowa i świeżo wyciśnięty sok z pomarańczy. Stoły dekorowaliśmy pięknymi bukietami kwiatów z naszego ogródka. Wykonaliśmy także arbuzy z talerzyków papierowych. Prawda, że wyszły apetycznie!

50 Photos

Kangurek jedzie na wakacje [06.2017]

Za aktywny udział przez cały rok w zajęciach w ramach programu „ Przedszkole i piłka” wszyscy otrzymaliśmy od Kangurka wspaniałe dyplomy. Ruch-to zdrowie, dobrze wiemy. Będziemy o tym pamiętać w wakacje, uprawiać sport i grać w piłkę.

10 Photos

Jesteśmy aktorami i widzami [06.2017]

W czerwcu na zajęciach z teatrem odgrywaliśmy scenki dotyczące bezpieczeństwa na drodze oraz w czasie wakacyjnych zabaw nad wodą. Bądźmy uważni, bądźmy ostrożni!

28 Photos

Dzień Mamy i Taty [06.2017]

8 czerwca 2017 r. dzieci z grupy niebieskiej zaprosiły swoich Rodziców na przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty. Wszystkie Biedronki, Żuczki i Muchomorki są już gotowe do występu. Wspaniale wyglądamy w naszych kostiumach i wcale nie mamy tremy. Jeszcze chwilka i powitamy naszych Kochanych Gości.

18 Photos

Doskonalimy nasze rączki [06.2017]

Przelewanie, nawlekanie korali, wycinanie nożyczkami, przyszywanie guzika, segregowanie szczypcami, malowanie, obieranie i tarkowanie marchewki-to wszystko sprawiające wiele radości ćwiczenia przygotowujące nasze rączki do pisania. Szorstkie cyfry, różowa wieża , brązowe schody-wprowadzają nas w świat matematyki.

20 Photos

Z wizytą w Książnicy Stargardzkiej [05.2017]

30 maja nasza grupa w towarzystwie grupy zielonej wybrała się z wizytą do Książnicy Stargardzkiej. Odwiedziliśmy dział dziecięcy naszej miejskiej biblioteki. Zobaczyliśmy, jak wygląda to wspaniałe królestwo książek. Panie bibliotekarki opowiedziały nam wiele ciekawych rzeczy o książkach , bajkowych bohaterach i zasadach korzystania z wypożyczalni . Przygotowały też dla nas wspaniałą niespodziankę-obejrzeliśmy teatrzyk o Czerwonym Kapturku. Bardzo nam się podobało w świecie książek, z pewnością tu wrócimy!

20 Photos

Urodziny Dominika [05.2017]

Nasz kolega Dominik skończył w maju 4 lata! Nasze gratulacje, Dominiku! Życzymy Ci sto lat i wielu wspaniałych chwil spędzonych w przedszkolu wśród przyjaciół! Dziękujemy za urodzinowe pyszności!

19 Photos

Urodziny Asi [05.2017]

Nasza koleżanka Asia skończyła w maju 4 lata! Gratulujemy, Asiu! Życzymy Ci sto lat oraz wielu wspaniałych chwil spędzonych w przedszkolu wśród przyjaciół. Dziękujemy za urodzinowy poczęstunek.

20 Photos

Gościnne występy aktorów z Krakowa [05.2017]

23 maja nasze przedszkole odwiedzili artyści z Krakowa. Zaprezentowali spektakl teatralny o Żółwiku Bogdanku , któremu udało się pokonać w wyścigu sprytnego, ale zbyt pewnego siebie Zająca.

6 Photos

Urodziny Huberta i Roberta [04.2017]

Cóż to było za święto-podwójne urodziny! Nasi koledzy Hubert i Robert urodzili się tego samego dnia! Hubert skończył 4 lata-gratulujemy! Robert skończył 3 lata-nasze gratulacje! Życzymy Wam sto lat i wielu radosnych chwil spędzonych w przedszkolu wśród przyjaciół! Dziękujemy za urodzinowy poczęstunek.

20 Photos

Urodziny Igora [04.2017]

Nasz kolega Igor 4 kwietnia skończył 3 lata! Gratulujemy, Igorku! Życzymy Ci sto lat i wielu radosnych chwil w przedszkolu wśród przyjaciół. Dziękujemy za urodzinowe łakocie.

61 Photos

Sztuka lepienia z gliny [04.2017]

To były wyjątkowe zajęcia. Mieliśmy okazję stać się artystami i tworzyć. Pani prowadząca warsztaty opowiedziała nam i pokazała jak pracuje się z prawdziwą gliną. Nasze sprytne i zdolne paluszki ugniatały, wałkowały, lepiły, ozdabiały. Trochę się ubrudziliśmy, ale za to wyszły prawdziwe cudeńka! Bardzo nam się podobało!

13 Photos

Prace w ogródku [04.2017]

Wytrwale pracujemy, siejemy, uprawiamy i pielęgnujemy nasze grządki. Czy coś już wykiełkowało? Przyjrzyjmy się z bliska!

10 Photos

Praca z materiałem Montessori [04.2017]

Codzienna praca z materiałem jest nauką, która sprawia wiele radości!

20 Photos

Wiosenne prace w ogrodzie [03.2017]

Przyszła wiosna, zatem pora rozpocząć prace w ogródku. Uzbrojeni w kosz z narzędziami, sadzonkami i nasionkami ruszyliśmy na nasze poletko. Najpierw na wcześniej przygotowanych grządkach posadziliśmy bratki, przebiśniegi, krokusy. Potem wytyczyliśmy grządki pod wysiew nasionek różnych kwiatków i przystąpiliśmy do siania. Na końcu przykryliśmy nasionka ziemią i ładnie zagrabiliśmy. Przed nami wysiew nasion warzyw. Mamy jeszcze sporo roślin do posadzenia i wysiania, ale wiemy, że niektóre muszą poczekać na swój czas.

30 Photos

Urodziny Tosi [03.2017]

Nasza koleżanka Tosia skończyła w marcu 3 lata. Gratulujemy! Tosiu, życzymy Ci sto lat, wiele radości i wspaniałych chwil w przedszkolu wśród przyjaciół. Dziękujemy za urodzinowy poczęstunek.

29 Photos

Urodziny Mikołaja [03.2017]

Nasz kolega Mikołaj skończył w marcu 3 lata. Gratulujemy, Mikołaju! Życzymy Ci sto lat, mnóstwo radości i wielu wspaniałych chwil w przedszkolu wśród przyjaciół. Dziękujemy za urodzinowy poczęstunek.

4 Photos

Powitanie wiosny [03.2017]

21 marca nasza grupa radośnie świętowała nadejście wiosny. W doskonałych humorach i kolorowych strojach pożegnaliśmy zimę na rok i powitaliśmy zieloną, ciepłą wiosnę. Tańczyliśmy, śpiewaliśmy piosenki o wiośnie, rozwiązywaliśmy zagadki. Mnóstwo radości dostarczyła nam zabawa z chustą animacyjną a także szalone wyścigi żab i bocianów.

26 Photos

Urodziny Julka [02.2017]

Nasz kolega Julek właśnie w lutym skończył 3 lata! Gratulujemy, Julku! Życzymy Ci sto lat, mnóstwo radości i wielu wspaniałych chwil spędzonych w przedszkolu wśród przyjaciół. Dziękujemy za urodzinowy poczęstunek.

18 Photos

Urodziny Nastusi [02.2017]

Nasza koleżanka Nastusia skończyła 3 lata! Gratulujemy, Nastusiu! Życzymy Ci sto lat, mnóstwo radości i wielu wspaniałych chwil spędzonych w przedszkolu wśród przyjaciół. Dziękujemy za urodzinowy poczęstunek.

14 Photos

Dzień Babci i Dziadka [25.01.2017]

Dnia 25.01.2017 r. gościliśmy w przedszkolu Nasze Kochane Babcie i Kochanych Dziadków z okazji Ich święta. Przygotowaliśmy uroczyste przedstawienie z piosenkami, wierszykami, tańcami i życzeniami. Były również prezenty i mnóstwo całusków, a na koniec słodki poczęstunek i obiecana na zaproszeniach herbatka. Te miłe chwile spędzone wspólnie z Babciami i Dziadkami będziemy długo pamiętać!

31 Photos

Bal karnawałowy [01.2017]

Dla wielu z nas to był pierwszy w życiu karnawałowy bal! I to nie byle gdzie-bo na słonecznym Olimpie, który powitał gości z prawie wszystkich starożytnych cywilizacji. Nie zabrakło także przedstawicieli naszej wspaniałej cywilizacji. Wszyscy razem bawiliśmy się naprawdę bosko! Tylko popatrzcie!

42 Photos

Przedstawienie [01.2017]

Historia Pirata Groszka i jego skarbu bardzo nam się podobała. Było dużo śmiechu, radości i tylko troszkę strachu, bo wszystko dobrze się skończyło. A największym skarbem Pirata Groszka okazało się jego dobre serce.

9 Photos

Zabawy w ogrodzie przedszkolnym [01.2017]

W końcu przyszła zima biała i śniegu nasypała. Już nie mogliśmy się wprost doczekać. Biały puch sprawił nam tyle radości i dał okazję do całkiem nowych, wspólnych zabaw. Znalazła się nawet mała ślizgawka!

41 Photos

Rytmika [01.2017]

22 Photos

Urodziny Gabrysi [01.2017]

Nasza koleżanka Gabrysia skończyła właśnie 4 lata! Gratulujemy Ci, Gabrysiu oraz życzymy uśmiechu i wielu wspaniałych chwil w przedszkolu wśród przyjaciół! Dziękujemy za urodzinowe łakocie.

18 Photos

Urodziny Maksa [01.2017]

Nasz kolega Maks skończył 4 lata! Gratulujemy Maksiu! Życzymy Ci sto lat i wielu wspaniałych chwil w przedszkolu! Dziękujemy za urodzinowe łakocie.

20 Photos

Urodziny Rozalki [01.2017]

Nasza koleżanka Rozalka skończyła właśnie 3 lata! Nasze gratulacje! Życzymy sto lat, wiele radości i szczęśliwych chwil w przedszkolu wśród przyjaciół! Dziękujemy za urodzinowe łakocie.

13 Photos

Urodziny Majki [01.2017]

Nasza koleżanka Maja skończyła 3 lata! Maju gratulujemy - życzymy Ci uśmiechu i samych szczęśliwych chwil w przedszkolu! Dziękujemy za urodzinowy poczęstunek.

23 Photos

Zajęcia z piłką [11.2016]

Uwielbiamy czwartki, bo w czwartki: To nie pomyłka-przedszkole i piłka! Mnóstwo ruchu, dobrej zabawy, radości i śmiechu dostarczają nam zajęcia z piłką. Popatrzcie sami. Nasze minki mówią same za siebie!

17 Photos

Listopadowe zajęcia w kręgu [11.2016]

Chyba nie uwierzycie, ale na zajęciach w kręgu podróżowaliśmy w czasie. Na początku poznaliśmy historię narodzin Życia na Ziemi oraz wygląd i zwyczaje naszych praprzodków. Tak jak oni tańczyliśmy przy właśnie odkrytym ogniu i zrozumieliśmy jego znaczenie. Potem słuchaliśmy o narodzinach pierwszych cywilizacji i wynalazkach Sumerów. Następnie na dłużej zatrzymaliśmy się na kontynencie afrykańskim w fascynującym starożytnym Egipcie. Każdy mógł chociaż przez chwilę poczuć się jak prawdziwy faraon lub jak jego sługa. Udało nam się dosiąść wielbłąda, zrobić piramidę z kostek cukru, usypać pustynię z kaszy, a kolegów pozamieniać w mumie! Podróż zakończyliśmy w starożytnej Grecji i Rzymie.

19 Photos